Održana je redovna skupština Rotary kluba Karlovac – Dubovac

Dana 4. lipnja 2019. održana je redovna skupština Rotary kluba Karlovac – Dubovac na kojem je izabrana nova uprava koja će voditi klub u 2019./2020. rotary godini. Novu upravu čini predsjednica Zdenka Bukovčan, dopredsjednica Vesna Vyroubal, tajnik Damir Karin, rizničar Damir Furdek i stoloravnatelj Amirudin Talakić.

Dosadašnji predsjednik Ivan Bažant podnio je izvještaj o radu svoje uprave, zahvalio se svim članovima na suradnji i zaželio puno uspjeha novoj upravi. Izvršena je i primopredaja predsjedničkog lanca. Izabrana predsjednica ukratko je predstavila svoj program i najavila rad na prepoznatljivosti kluba u društvenoj zajednici.

Kao gost ove svečane skupštine nazočio je prijatelj i kum kluba Darko Capan, inače član Rotary kluba Karlovac koji je dao podršku i također zaželio mnoštvo uspjeha novoj predsjednici.

skupstina 2019